www.inter-recrea.com
Vyhledávání
heslo

Zapoměli jste svůj login nebo heslo? Napište nám na e-mail info@inter-recrea.com

Nabídka splupráce

Popis pozice:

Společnost Inter Recrea rozšiřuje tým marketingových poradců pro nový projekt! Díky rostoucím službám pro naše klienty hledáme další kolegy pro prodej reklamních pozic na našich portálech.

Sháníte práci, která obnáší komunikaci, práci s internetem a nadstandartní ohodnocení?! Chcete v životě něco dokázat ? Hledáte práci, kde Vás dokážou ohodnotit a chcete dostat možnost profesního růstu ? tak právě vás hledáme !

Požadujeme:

  • dobré znalosti internetu
  • znalosti Outlook, Word, Excel
  • obchodní předpoklad
  • flexibilitu a samostatnost
  • komunikační dovednosti
  • obchodní a organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • profesionalitu
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • stabilní zázemí
  • možnost profesního růstu
  • spolupráce na ŽL
  • nadstandartní platové podmínky ( z prodeje% + motivující % )

Práce na portálech:

  • www.inter-recrea.cz
  • www.inter-recrea.com
  • www.facebook.com/InterRecrea.cz

Náplň práce:

  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • prodej internetových kampaní
  • péče o stávající zákazníky

HLEDÁME I PŘÍMÉ PRODEJCE DO VŠECH REGIONŮ V ČR a SR

Vaše životopisy zasílejte na e-mail info@inter-recrea.com

Datum nástupu: ihned
Obor: IT prodej, služby Marketing Obchod, prodej

Region ČR:
Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Region SR:
Hlavní město Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Trenčianský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Pracovní úvazek: živnostenský list, dohoda, brigáda
Požadované vzdělání: Neurčeno
Název firmy: sdružení podnikatelů Inter Recrea
WWW stránky: http://www.inter-recrea.com, http://www.inter-recrea.cz
E-mail: info@inter-recrea.com

Nabídek celkem: 2824
Poptávek celkem: 0